losserrano-y-rbd
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
losserrano-y-rbd

Ako volite Seranove i RBD ostanite i zabavite se i napravite poono postova...
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Floricienta na obn

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Ninaenaaaaaaaaa
.:*Admin*:.
Ninaenaaaaaaaaa


Broj poruka : 1273
Godina : 31
Location : Al lado de mi Victor...
Datum upisa : 30.11.2007

Floricienta na obn Empty
PočaljiNaslov: Floricienta na obn   Floricienta na obn Icon_minitimeUto Mar 04, 2008 11:27 pm

Kad bi Pepeljuga bila devojka iz 2000,njen put ka sreći bi sigurno bio drugačiji.Umesto da riba podove tražila bi poslove da preživi i od vile ne bi tražila ni haljinu,ni kočije,već vreme i mogućnosti da može da radi ono što želi u životu.Takođe ne bi očekivala da princ dođe i da je spasi,već bi pošla sama da ga traži i onda bismo videli ko bi spasao koga.
Ovo je priča o devojci po imenu Flor Fazzarino,koja kao i svaka devojka od 20 godina ima gomilu snova koje želi da ostvari i stvarnost koja se svaki put trudi da je odalji od njih.Majka joj je umrla i ona je odrasla sama,ne znajući svoj pravi identitet i verujući da je Fazzarino,skromni mornar i muž njene majke,vezan za more od kad je ona umrla,njen pravi otac,neznajući da je ćerka Santillán-a,važnog poslovnog čoveka koji je skoro preminuo i koji je bio oženjen Malalom,ambicioznom i neprijateljski nastrojenom ženom i s kojom je već imao jednu ćerku u momentu rođenja Flor.
Tako je Flor prinuđena da menja razne poslove da bi preživela.To joj ne pada mnogo teško,jer njen snažan karakter i okretnost čine da se prilagođava svako zadatku i iskustvu.Sve dok ne mora da bude zatvorena i ima dovoljno vremena za grupu koju je osnovala s prijateljima iz ulice,sve je u redu.Kad god može,Flor se sastaje s njima,i tako čine muzičku grupu,koja igrom i pesmom čini da sve ostalo ima smisla.Ali jednog dana Flor je iseljena iz pansiona u kom živi i hitno mora da pronađe krov nad glavom.Da je u bajkama isto kao i u životu,ovo bi bio momenat u kom Pepeljuga odlazi u palatu i učestvuje na balu koji će joj promeniti život.Ali Flor stiže u kuću porodice Fritzenwalden,koja nije baš palata ali bi mogla da bude i tamo,na plesnom podijumu pronalazi posao dadilje,koji će joj zauvek promeniti život.Fritzenwalden-ovi,naslednici jedne važne nemačke porodice,su 6 braće i sestara,od 25 do 8 godina,koji su izgubili svoje roditelje.Bez famiilije u Argentini,ostaju pod starateljstvom Federica,najstarijeg brata,koji mora da napusti svoje master studije u Nemačkoj i svoje snove,da bi se vratio da brine o svojoj porodici.On je čovek koji je pre mnogo godina uspavao svoja osećanja,koji deluje kao da je ljut na život i koga okolnosti primoravaju da se pretvori u okrutnog i strogog člana porodice.Uprkos velikom osoblju na koje možeda računa,čini se da ništa nije dovoljno da ukroti te zveri zbog kojih se odrekao sopstvenog života.
Za njih,Flor se pretvara u Floricientu i nakon što uspeva da im se „odupre“,postaje jedina osoba sposobna da od njih izvuče najbolje i da im nešto više od pravilnog nemačkog vaspitanja i materijalnih stvari.Kao što je princ iz Pepeljuge jednom pronašao cipelu koja mu je vratila sreću,ova deca pronalaze u Flor nekoga ko će im vratiti radost.Kad saznaju njenu tajnu,da su njena konstantna bežanja da bi igrala i pevala sa grupom,ucenjuju je i teraju da ih vodi sa sobom.
U toj skrivenosti oni otkrivaju život kakav ne poznaju i koji im neće više biti lako oteti.Osnivaju s njom muzičku grupu i posvećuju se sviranjem na raznim zabavama i događajima.Ali stvari se komplikuju jer Malala,Federicova kuma i udovica Santillán-a otkriva na njegovoj samrti da je njen pokojni muž kao većinsku naslednicu imenovao Flor.Tada Malala zajedno sa svoje dve punoletne ćerke,odlučuje da je uništi i što pre uda stariju ćerku za Federica,s jedinim ciljem da povrati i uveća nasledstvo koje joj po njenom mišljenju pripada.U stanju emocionalne anestezije u kom živi Federico,Malali nije bilo teško da dostigne svoj cilj.Brak bez previše emocionalnog vezivanja je bio upravo ono što je njemu trebalo da bi mogao da se posveti svojoj karijeri i ostavi braću i sestru na čuvanje svojoj ženi,tašti i svastiki.Ali kao što se uvek pojavi vila ili vampir koji menjaju priču.....u našoj priči se javlja ljubav......Ono što nam daje nadu,da u bajkama kao i u životu,postoje srećni krajevi....




od Floriciente sa telenovela
Nazad na vrh Ići dole
http://losserrano-y-rbd.forumsr.net
Ninaenaaaaaaaaa
.:*Admin*:.
Ninaenaaaaaaaaa


Broj poruka : 1273
Godina : 31
Location : Al lado de mi Victor...
Datum upisa : 30.11.2007

Floricienta na obn Empty
PočaljiNaslov: Re: Floricienta na obn   Floricienta na obn Icon_minitimeUto Mar 04, 2008 11:33 pm

Ova serija je danas pocela na obn-u umesto El Refugio koja se srecno zavrsila

kao i u Utocistu i ovde glumi mnogo glumaca iz Rebelde Waya kao i iz El Refugia
iz Rw-a
Marizza
Pablo
Manuel
Feli
Marcos
Hilda
Blas------------Martin(ER)
Tomas---------Coco(ER)
Rocco----------Piru(ER)
Agustina
Guido
Laura
Pilar
Diego
Nachito
Maximo(onaj coravi )


i Franco iz El Refugia
Nazad na vrh Ići dole
http://losserrano-y-rbd.forumsr.net
tinta92
.:*Admin*:.
tinta92


Broj poruka : 469
Godina : 31
Datum upisa : 03.12.2007

Floricienta na obn Empty
PočaljiNaslov: Re: Floricienta na obn   Floricienta na obn Icon_minitimeSre Mar 05, 2008 3:24 pm

aaaaaaaaaaaa moracu to da gledam... nisam danas ali moracu da pocnem...
Nazad na vrh Ići dole
Ninaenaaaaaaaaa
.:*Admin*:.
Ninaenaaaaaaaaa


Broj poruka : 1273
Godina : 31
Location : Al lado de mi Victor...
Datum upisa : 30.11.2007

Floricienta na obn Empty
PočaljiNaslov: Re: Floricienta na obn   Floricienta na obn Icon_minitimeSre Mar 05, 2008 10:03 pm

ja sam danas gledala prvu epizodu tj. reprizu i cini mi se da je extra i nastavljam da je gledam
Nazad na vrh Ići dole
http://losserrano-y-rbd.forumsr.net
tinta92
.:*Admin*:.
tinta92


Broj poruka : 469
Godina : 31
Datum upisa : 03.12.2007

Floricienta na obn Empty
PočaljiNaslov: Re: Floricienta na obn   Floricienta na obn Icon_minitimeČet Mar 06, 2008 11:21 pm

alalalaaaaaaaa...i ja sam gledala posto nisam isla u skolu...svidja mi se....sva mi je nekeako slatka...gotivna je serija...verovatno cu je gledati kad god stignem,ali mi je malo nezgodno...stalno sam popodne u skoli...e a nisam videla marizzu?????
Nazad na vrh Ići dole
Ninaenaaaaaaaaa
.:*Admin*:.
Ninaenaaaaaaaaa


Broj poruka : 1273
Godina : 31
Location : Al lado de mi Victor...
Datum upisa : 30.11.2007

Floricienta na obn Empty
PočaljiNaslov: Re: Floricienta na obn   Floricienta na obn Icon_minitimeSub Mar 08, 2008 12:42 am

joj citala sam sta ce se desavati u seriji i sad pozelim da nisam pocela da je gledam
ali necu vam nista reci verovatno ne volite da znate unapred sve u svemu sad je gotovo navukla sam se
Nazad na vrh Ići dole
http://losserrano-y-rbd.forumsr.net
tinta92
.:*Admin*:.
tinta92


Broj poruka : 469
Godina : 31
Datum upisa : 03.12.2007

Floricienta na obn Empty
PočaljiNaslov: Re: Floricienta na obn   Floricienta na obn Icon_minitimeNed Mar 09, 2008 1:53 am

oooooooooo...pa sta se desava???? joj znas da kad mi to kazes,da moram da znam!!!! posalji mi pm-sta ce se desavati...
Nazad na vrh Ići dole
Ninaenaaaaaaaaa
.:*Admin*:.
Ninaenaaaaaaaaa


Broj poruka : 1273
Godina : 31
Location : Al lado de mi Victor...
Datum upisa : 30.11.2007

Floricienta na obn Empty
PočaljiNaslov: Re: Floricienta na obn   Floricienta na obn Icon_minitimePon Mar 10, 2008 5:45 pm

recicu ti preko fona sta ce se desiti koliko ja znam

e i da marizza ima zao lik ustvari "likove"
Nazad na vrh Ići dole
http://losserrano-y-rbd.forumsr.net
tinta92
.:*Admin*:.
tinta92


Broj poruka : 469
Godina : 31
Datum upisa : 03.12.2007

Floricienta na obn Empty
PočaljiNaslov: Re: Floricienta na obn   Floricienta na obn Icon_minitimePon Mar 24, 2008 2:42 am

e sta se desava u seriji nisam gledala milion godina,nikako nisam stizala da je pratim...sta se desava??????
Nazad na vrh Ići dole
Ninaenaaaaaaaaa
.:*Admin*:.
Ninaenaaaaaaaaa


Broj poruka : 1273
Godina : 31
Location : Al lado de mi Victor...
Datum upisa : 30.11.2007

Floricienta na obn Empty
PočaljiNaslov: Re: Floricienta na obn   Floricienta na obn Icon_minitimePon Mar 24, 2008 10:32 pm

iiiiiii pa svasta -mrzi me da pisem pricacu ti jednog dana
Nazad na vrh Ići dole
http://losserrano-y-rbd.forumsr.net
tinta92
.:*Admin*:.
tinta92


Broj poruka : 469
Godina : 31
Datum upisa : 03.12.2007

Floricienta na obn Empty
PočaljiNaslov: Re: Floricienta na obn   Floricienta na obn Icon_minitimeUto Mar 25, 2008 1:22 am

ooooooooooo -.- -.- -.- smoroslaw...
Nazad na vrh Ići dole
TETE4EVER
Prolaznik
TETE4EVER


Broj poruka : 14
Datum upisa : 02.12.2007

Floricienta na obn Empty
PočaljiNaslov: Re: Floricienta na obn   Floricienta na obn Icon_minitimeSub Okt 18, 2008 8:29 pm

serija je odlicna
Nazad na vrh Ići dole
Dul_Mixy
En el principio
Dul_Mixy


Broj poruka : 22
Datum upisa : 11.11.2008

Floricienta na obn Empty
PočaljiNaslov: Re: Floricienta na obn   Floricienta na obn Icon_minitimeUto Nov 11, 2008 7:01 pm

Floricienta na obn Floricienta1el4
Floricienta na obn W350
Preslatka je Sweet prawi je andjelcic
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Floricienta na obn Empty
PočaljiNaslov: Re: Floricienta na obn   Floricienta na obn Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Floricienta na obn
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
losserrano-y-rbd :: Svasta ponesto :: Filmovi i serije-
Skoči na: